8 -16 hráčů

OD 10 let
s doprovodem

dojezd
do 150 km

základní cena

300 Kč / osoba - první 2 hodiny V ceně je zapůjčení kompletní výbavy pro hru, 10 minutová instruktáž, 20 minut tréninkové střelby na nepohyblivé terče pro osvojení střeleckých dovedností, 90 minut hry (6-15 kol) – celkem strávíte 2 hodiny s lukem v ruce. Pokud se jedná o hráče kteří již střílet umí, lze se samozřejmě rovnou pustit do hry a využít tak celé 2 hodiny ke hře.

80 Kč / osoba - za další hodinu hraní Pokud Vám 2 hodiny nestačí, lze bitvu protáhnout až o další 4 hodiny. Máte–li zájem o delší akce, velké párty apod., kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

Doplňkové služby

Dojezd na místo hry - 15 Kč / km Hra je určena pro 8-16 hráčů rozdělených do 2 týmů. Hřiště je mobilní takže přijedeme kam budete chtít, popř. máme vytipované pěkné lokality ve větších městech. Dojezd je 15,- za 1km vzdálenosti od Trutnova. Do 10km od Trutnova a Dvůr Králové je dojezd zdarma.

Pronájem vnitřních prostor - individuálně Jelikož se hra vejde na volejbalové hřiště, lze si zahrát i v tělocvičně či menší hale, pronájem si však platí hráči (v Královehradeckém kraji je cena okolo 300,-/hodinu). Sherwood batle Vám však rád zprostředkuje pronájem vybraných zařízení.

Prodej občerstvení dle aktuální nabídky Během hry je možno koupit si drobné občerstvení jako jsou např. balené nápoje (pouze nealko), tyčinky, káva nebo čaj, atd.

pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte

kontakt